درباره ما

هیدرولیک سیستم با بیش از 12 سال سابقه کار بصورت تخصصی و با کادر حرفه ای در زمینه طراحی و تولید انواع جک هیدرولیک ، پاور یونیت و تابلو برق با استفاده از بروزترین دستگاه ها و تجهیزات و نرم افزار های روز دنیا فعالیت مینماید .

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

هیدرولیک سیستم در زمینه بازرگانی نیز با همکاری معتبرترین تولیدکنندگان اروپایی و آسیای در راستای تامین نیازهای صنعت آسانسور با بالاترین کیفیت ممکن می کوشد. همچنین این مجموعه عضو رسمی «انجمن صنفی قطعات آسانسور و پله برقی ایران» و «اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته» می باشد. ما افتخار داریم که فرصت انتخابی آگاهانه برای مشتریان با نیازهای مختلف در صنعت آسانسور را فراهم می آوریم.

مشاوره های حرفه ای و تخصصی پیش از خرید و خدمات پس از فروش، اعتمادسازی، صداقت  و کیفیت در ارائه خدمات، گارانتی واقعی، از استراتژی های این کارخانه منطبق بر محور مشتری مداری میباشد.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

تحویل به موقع کالا از شرکت هیدرولیک سیستم یکی از بهترین مزیت های این شرکت هست . بابت حسن خلق و اعتماد سازیتون بهتون تبریک میگم.

مهندس جهانگیری

مشاوره درست و به موقع تیم فنی هیدرولیک سیستم باعث شد من هم هزینه کمتری پرداخت کنم هم بهترین انتخاب رو داشته باشم . آقای مهندس مختاری ازتون ممنون هستم.

مهندس صادقیشرکت صنعتی آسانرو

تیم هیدرولیک سیستم بعد از فروش مارو فراموش نکردن و هم بصورت حضوری و هم تلفنی همه سوالات ما رو در مرحله نصب و راه اندازی پاسخ دادند . به هرکی بخواد آسانسور و بالابر هیدرولیکی بخره پیشنهاد میکنم هیدرولیک سیستم رو انتخاب کنه.

مهندس خوش رفتار

مشاهده

نتایج ما

طراحی بی نقص و اختصاصی قطعات آسانسورهای هیدرلیکی؛ باعث ادعای ما درایمنی بالای آسانسور هاست…. 

999+مشتری راضی
57پروژه اختصاصی

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

آسانسور هیدرولیکی
نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در نصب و تعمیر تجهیزات آسانسور و بالابر هیدرولیکی شما  به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین و نصابات تیم هیدرولیک سیستم در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش تخصصی دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی هیدرولیک سیستم همیشه در خدمت شما هستند.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی عیدرولیک سیستم سالهاست که به بهترین گزیته برای تولید طراحی . نصب تجهیزات پس از فروش آسانسور و بالابر هیدرولیکی تبدیل شده است.  بهترین ها را با ما تجربه کنید.